2019-10-17     Antonii, Ignacego, Wiktora     "Nie depcz smutkowi po piętach bo się może odwrócić" - Autor nieznany    

Firma Handlowo Usługowa ''GRÓD'' w Podegrodziu, jest firmą prywatną działającą od 1991 roku. Właścicielami są Zofia i Wiesław Czop.

Główna siedziba firmy znajduje się w Podegrodziu lecz powstały też jej filie które znajdują się w Gminie Chełmiec i Gminie Łącko.

- PODEGRODZIE 210A,  tel/fax. 0-18 445-60-60, (0-18) 445-94-76

- WIELOGŁOWY (018) 443-27-70 

- CZARNY POTOK (018) 447-91-18,

- MARCINKOWICE (018) 443-30-48,

FHU "GRÓD" jest firmą wielobranżową która zatrudnia około 100 osób a jej zakres działania jest bardzo szeroki. Zajmujemy się handlem oraz oferujemy usługi na najwyższym poziomie. We wszystkich  tych oddziałach posiadamy następujące usługi:

  •  4 stacje paliw w miejscowościach Podegrodzie, Marcinkowice, Czarny Potok oraz Wielogłowy, w pełni przystosowane do tankowania wszystkich rodzajów pojazdów. Dodatkowo nasze stacje posiadają asortymenty mechaniczne oraz spożywcze.  Stacje paliw dodatkowo posiadają parkingi
  •  3 składy materiałów budowlanych w miejscowościach Podegrodzie, Czarny Potok i Wielogłowy. Prowadzimy na nich również sprzedaż nawozów sztucznych, pasz, otrąb a także sprzedaż węgla kamiennego i ekogroszku.
  •  4 myjnie samochodowe w tym 3 samoobsługowe w miejscowościach Marcinkowicach, Czarnym Potoku i Wielogłowach oraz 1 myjnię ręczną w Podegrodziu
  •  2 Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów w Podegrodziu i Marcinkowicach

-   Restauracje

-   Wulkanizacje

-   Produkcję ślusarską

-   Hurtowa sprzedaż oleju opałowego

-   Wynajmujemy wiele pomieszczeń na takie działalności jak: apteka, przedszkole, sklepy, biura, poczta, gabinet dentystyczny, kwiaciarnie

-   Wynajmujemy również wiele pomieszczeń mieszkalnych

-   Zajmujemy się również budowaniem nowo powstałych budynków jak i też ich remontów.

-   Świadczymy usługi koparkami i koparko ładowarkami. 

 

FHU "GRÓD" Podegrodzie posiada własny transport samochodowy, którym może dostarczyć zakupione w firmie materiały, , konstrukcje itp, do odbiorcy na terenie całego kraju.

Wielkim projektem stawianym przez firmę jest nowo powstałe centrum handlowe które ma zostać oddane do użytku w połowie 2016 roku.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska