2019-10-17     Antonii, Ignacego, Wiktora     "Nie depcz smutkowi po piętach bo się może odwrócić" - Autor nieznany    
Strona główna -> WYNAJEM

 

W budynku nowo wybudowanego kompleksu handlowo – usługowego Gród w Podegrodziu , o łącznej powierzchni użytkowej 4200 m², posiadamy do wynajęcia powierzchnię 320 m² znajdującą się na parterze.

Przestronny , klimatyzowany obiekt o wysokim standardzie wykończenia znajduje się w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Podegrodzie, przy głównej drodze prowadzącej do Nowego Sącza.

Lokal przeznaczony jest na każdy rodzaj działalności, istnieje możliwość indywidualnej adaptacji przestrzeni wg. potrzeb najemcy. Duże przeszklenia, osobne wejścia i funkcjonalny układ to główne zalety oferowanej przestrzeni. 

W pozostałej części budynku mieszczą się: apteka, ciastkarnia, sklep meblowy, dom weselny, hotel, hurtownia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się biurowiec, restauracja, stacja paliw, myjnia samochodowa, diagnostyka i wulkanizacja, kwiaciarnia. Budynek posiada własny parking dla klientów i pracowników, całość otoczona jest piękną zielenią.

Wszelkie pytania dotyczące inwestycji, warunków najmu oraz innych kwestii szczegółowych prosimy kierować telefonicznie: 603-971-470

 

 
 
 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska